Více o mě

Jsem Market. Holka z města v Beskydech, která miluje hory, přírodu, knihy a věnuje se minimalismu. denně se dozvídám něco nového. Hodně čtu a vzdělávám se. Píšu články o věcech, které miluju. O přírodě, stylu života minimalisty, o životních zásadách. Své nově nabyté znalosti poté předávám dál.

V úhledném balíčku v podobě tipů na seberozvojové knihy, tematických článků na blogu a v neposlední řadě také e-booků, které tvořím v časopisovém designu.

Díky, že s vámi můžu sdílet!

Knihy.

Knihy. Pro někoho mohou být útěkem od reality do říše fantazie. Pro někoho relaxace a příjemné strávení volného času či chvilka odpočinku. Pro mě jsou knihy nedílnou součástí mého života. Jsou pro mě velice důležité. Ráda do sebe vstřebávám vše, co mi kniha může dát.

Jsou knihy, které mávají mými emocemi. Obsahují příběhy, nad kterými pláču, nebo humorné situace nad kterými se zasměju. Emocionálně mě obohacují. Pak jsou tady knihy, které mě vzdělávají. Rozšiřují moje znalosti. Učí mě novým věcem o světě kolem mě, o historii, o nezapomenutelných okamžicích, lidech, situacích, nebo dokonce o mě samé. Tedy radí, jak se vyznat v tom světě uvnitř. Jak se sebou pracovat. A jak se stále posouvat dál. Otevírají mou mysl.

Například tento článek jsem začala psát uprostřed četby Poutníkova daru od Andyho Andrewse. V polovině knihy jsem byla tak povzbuzená jít za svým cílem, svým snem, že jsem musela po delší pauze jít zase psát.

Otevřená mysl, cesta k vysněnému cíli.

Přemýšlela jsem nad svými možnostmi, nad tím, co bych chtěla v životě dělat proto, abych se cítila šťastná, spokojená naplněná. Věděla jsem, že to musí být propojení mojí povahy, mých zájmů a nově otevřených dveří. Protože jakmile člověk otevře svou mysl novému a nepoznanému, jde si za svým cílem, začínají se mu otevírat zámky. Neříkám, že je to bez práce. Ale i ta cesta určitě stojí za to. Například tyto stránky vznikají postupně již třetím rokem 🙂

Životní směr - minimalismus.

Tedy tyto stránky jsou o věcech, činnostech a oblastech, které mě zajímají a proto jim věnuji mnoho času. Čtvrtým rokem se nacházím na cestě k  minimalismu a tento směr se stal velkou součástí mého života. Díky tomu, že jsem si uvědomila - a byl to opravdu dlouhodobý proces - že materiální věci mě šťastnou neudělají, se mi mnohem lépe dýchá. Navíc je minimalismus dle mého úzce spjatý s přírodou.

čistý vzduch.čistá mysl.

Snažím se toho co nejvíce přečíst a nastudovat a poté to předat dál v úhledném balíčku v podobě tipů na seberozvojové knihy, tématických článků na blogu a e-booků. Děkuji, že s Vámi můžu sdílet!

OD MALÝCH ROZHODNUTÍ K VELKÉ ZMĚNĚ. Pojďte do toho se mnou 🙂

Market