Stáhněte si ebook

9 způsobů, jak vyčistit domov od negativní energie

a jak ho projasnit tou pozitivní

Jste časově vytížení, ale není vám jedno, jaké energie proudí skrz váš domov? Nemáte ale čas si vyhledávat odpovědi v knihách, časopisech nebo na internetu a snažit se přijít na to jak na čištění prostoru od negativní energie? Pak je tento eBook právě pro Vás!

Míváte občas tyto pocity?

 • Doma se necítím moc dobře a špatně se mi dýchá.
 • Tíží mě něco, co nedokážu pojmenovat. Jsem často unavený/á.
 • Mám často melancholickou náladu, cítím se smutně.
 • Nedokážu se uvolnit a odpočinout si.
 • Mám pocit, že se častěji hádám s rodinnými příslušníky, přestože neřešíme žádný závažný problém.

Může to být dáno silnou negativní energií, která se u vás doma nachází. Energie stagnuje a ulpívá na místě. Negativní energie může vycházet z osob, událostí minulých dob a nebo i z věcí.

I já jsem si takovýmto obdobím prošla. Nyní vím, čím to bylo. Měla jsem doma starou energii, která stagnovala na místě a já jsem tím byla každý den ovlivňovaná. Můj partnerský vztah byl v ohrožení kvůli častým hádkám. Nic mě tehdy nebavilo a ztrácela jsem optimismus a dobrou náladu.

Velice ráda se s Vámi podělím o řešení této situace!

Dnes se cítím šťastně a ráda se vracím domů. Můj domov je harmonický a plný lásky. Ale vždycky to takto nebylo. Mé návraty domů bývaly plné nepříjemných pocitů a stavů úzkosti. Pak jsem ale přišla na to, co mě tak trápí. Sepsala jsem pro Vás podrobný návod, jak svůj domov proměnit v oázu klidu. Nyní udržuji náš domov jasný, jiskřivý a plný pozitivní a veselé energie.

Od malých rozhodnutí k velké životní změně

Minimalismu se věnuji již druhým rokem. Realizovala jsem se publikováním článků na různých portálech o životním stylu. Letos jsem se rozhodla osamostatnit a věnovat svou energii do vlastního projektu. Píšu o tom, co je mi velmi blízké. A tím je minimalismus, zdravý životní styl a lidové léčitelství. Den co den přemýšlím nad dalšími projekty, které mě posunou dál. Jsem vděčná, že svou tvorbou inspiruji již více než rok mnoho čtenářů ke změně ve svém životě. Pojďme se společně rozvíjet. Od malých rozhodnutí po velké životní změny.

výhody e-booku 9 způsobů, jak vyčistit domov od negativní energie

(a jak ho rozjasnit tou pozitivní)

Ucelený přehled

Souhrn informací, které pohromadě jen tak nenajdete. Můžete si poté zvolit vlastní způsob čištění energie, který vám bude vyhovovat a budete cítit, že je pro vás ten správný.

Vždy po ruce

K tomuto e-booku se můžete pravidelně vracet. Vždy, když budete cítit, že potřebujete projasnit jak energii ve vašem domově, například čištění prostoru solí a octem.

Rady a tipy navíc

E-book obsahuje mnoho materiálu navíc, užitečných rad a tipů, jak podpořit vaši pozitivní energii a jak žít v harmonii. Například získáte tipy na očištění těla od negativní energie pomocí drahých kamenů.

Rozšíření obzorů

Nejedná se o žádnou černou magii. Nemusíte být ezoteričtí nadšenci a ani nemusíte mít žádné zkušenosti v těchto oblastech.

Snadný návod

Cítíte, že do u Vás doma necítíte úplně dobře? Nebo jen přemýšlíte, jak byste mohli svůj domov pročistit? Pokud se občas doma i pohádáte, zůstanou v místnosti, kde došlo k hádce, stagnující energie. V tomto e-booku najdete poutavý návod, jak vše opět urovnat a opět svůj domov prozářit jasnou pozitivní energií.

Pocit klidu

E-book je rozdělen na 9 kapitol, tzn. 9 způsobů, jak lze ve Vaší domácnosti bojovat s negativní energií. A změnit ji změnit v jasnou, pozitivní a jiskřivou. Mít z ní prospěch a radost. Cítit se doma lépe, šťastně a bezpečně. Těšit se domů z práce a těšit se na chvilky, kdy si budete užívat relaxaci ve svém krásném, pozitivně naladěném domově.

Vyčistit si svůj domov od negativní energie nikdy nebylo jednodušší!

Díky ucelenému e-booku plnému jasných a detailních návodů to je hračka! Stačí si eBook přečíst a vybrat si způsob, který je Vám nepříjemnější, a který Vám vyhovuje. Nemusíte nikam chodit pro rady. Vše naleznete na jednom místě!

Pokud se  doma budete cítit příjemně, pozitivně se na to Vás odrazí. Okolí bude tuto změnu silně vnímat. Budete-li vyzařovat radost a spokojenost, lidé budou chtít být více ve Vaší blízkosti. Jestliže budete žít v harmonii a budete mít čistou a jasnou auru, bude se Vám mnohem více dařit. Najednou se velké problémy změní na menší a práce Vás bude mnohem více těšit.


O postup, jak tohoto docílit se s Vámi velmi ráda podělím v mém eBooku!

Ušla jsem velký kus cesty za svou touhou žít minimalisticky. Začátky byly neuvěřitelně těžké, jelikož vše začíná v hlavě. Bylo nutné přesvědčit sama sebe a opravdu se zamyslet nad tím, co je v životě nejdůležitější. Stále studuji velké množsví materiálů, knih, článků, sleduji aktuality ze světa minimalismu a navštěvuji workshopy. Rozhodla jsem se tento eBook napsat proto, abych se s Vámi mohla o své znalosti podělit. Věřím, že pro Vás tento eBook bude inspirací a že s jeho pomocí dokážete svůj domov i sami sebe harmonizovat.


Tento e-book jsem napsala pro ty z vás, kteří potřebují jasnou odpověď na otázku “JAK SE ZBAVIT NEGATIVNÍ ENERGIE V MÉ DOMÁCNOSTI?” a nemají čas číst desítky publikací. 

Vyčistit si svůj domov od negativní energie nikdy nebylo jednodušší! Díky ucelenému e-booku plnému jasných a detailních návodů to je hračka! Stačí si eBook přečíst a vybrat si způsob, který je Vám nepříjemnější, a který Vám vyhovuje. Nemusíte nikam chodit pro rady. Vše naleznete na jednom místě!

 • Jste časově vytížení, ale není vám jedno, jaké energie proudí skrz váš domov?
 • Nemáte ale čas si vyhledávat odpovědi v knihách, časopisech nebo na internetu a snažit se přijít na to jak na čištění prostoru od negativní energie?
 • Chcete se už konečně doma cítit fajn a pořádně si po práci odpočinout?

Představte si ten pocit, že již brzy budete moci držet svou domácnost pevně v rukou! Že budete schopni osobně ovlivňovat energie kolem Vás!

Ráda s Vámi budu sdílet své zkušenosti ve formě eBooku, který obsahuje 38 stránek inspirativního čtení v originálním designu!

Tento eBook jsem napsala pro ty z Vás, kteří potřebují přesné odpovědi a jasný návod na to, jak vyčistit svůj domov od negativní energie. Jednodušší už to být nemůže!

Nejedná se o žádnou černou magii. Nemusíte být ezoteričtí nadšenci a ani nemusíte mít žádné zkušenosti v těchto oblastech.

Žádný nudný eBook!

Originální grafika ve formě světového časopisu!

E-book je rozdělen na 9 kapitol, tzn. 9 způsobů, jak lze ve Vaší domácnosti bojovat s negativní energií. A změnit ji změnit v jasnou, pozitivní a jiskřivou. Mít z ní prospěch a radost.

Navíc jsou jednotlivé kapitoly dále rozšířeny a tak získáte ucelený poutavý návod s mnoha možnostmi. Jako bohus Vám budou k dispozici další 2 pdf soubory a to pracovní listy, které Vám mohou výrazně usnadnit přeměnu Vašeho domova v oázu klidu a spokojenosti.

Co se stane po přečtení tohoto eBooku po očistě domácnosti od negativní energie?

 • Pocítíte příval čerstvého vzduchu do Vašeho domova
 • Stagnující energie se změní v jasnou, pozitivní a jiskřivou
 • Pozitivní energii můžete čerpat i pro sebe a mít z ní radost
 • Budete se doma cítit lépe, šťastně a bezpečně
 • Budete se těšit domů z práce a užívat si relaxaci ve svém krásném, pozitivně naladěném domově

eBook 9 způsobů, jak vyčistit váš domov od negativní energie

a jak ho rozjasnit tou pozitivní stojí 299 Kč

Toto je velmi nízká cena za pocit klidu a štěstí ve Vaší domácnosti, který může trvat navždy! K tomuto e-booku se totiž můžete pravidelně vracet. Vždy, když budete cítit, že potřebujete projasnit jak energii ve vašem domově, tak svou vlastní! Chcete  si najít vlastní způsob očisty vašeho domova? Vyberte si z 9 jasných způsobů v tomto e-booku!

Samozřejmě. Tyto informace možná naleznete i na internetu nebo v knihách. Ale budete k tomu potřebovat desítky hodin. Já jsem se rozhodla Vám pomoci ušetřit to nejdražší, co máte. Váš čas! V tomto eBooku naleznete ucelený přehled informací, mnoho tipů a zajímavostí, které byste pohromadě jen těžko hledali.

14denní garance vrácení peněz!

Navíc Vám jako bonus zašlu celkem 2 dárky v hodnotě 99 Kč

Check-list jako praktickou pomůcku při realizaci rad ve Vašem eBooku 9 způsobů, jak vyčistit domov od negativní energie

Pracovní list v originálním designu Můj list vděčnosti, kde si můžete zapisovat Váš týdenní seznam, za co všechno jste vděčni.

E-book byl pro mě příjemným překvapením. Je hezky napsaný a výstižný. Doporučuji tento e-book všem, které zajímá téma práce s energiemi. Já sama se tímto zabývám již 9 let. Určitě investuji i do dalšího e-booku.
BáraPracovnice v chráněné dílně
Žít minimalisticky se snažím už dlouho. Vlastním jen to, co doopravdy používám. Podle mě e-book splnil to, co sliboval. V některých bodech jsem si osvěžil své znalosti. E-book doporučuji určitě začínajícím minimalistům. Příjemným bonusem je grafika, která se mi hodně líbí.
JirkaDělník v automobilce
Ebook je psán tak, že se všechny rady dají ihned uvést do praxe. Myslím, že se mi energie v bytě zlepšila. Návod bych doporučil mladým párům při stěhování do nového, aby se jim dobře bydlelo. Ebook je formou časopisu, je velice čtivý.
OndraOSVČ a sportovec

Co říkají čtenáři, kteří si již zakoupili tento eBook?

 

Toto jsou jejich reference! 🙂

Objednejte si eBook

9 způsobů, jak vyčistit domov od negativní energie

PRÁVĚ TEĎ

Pokud cítíte, že jsme naladění na stejné vlně a rádi byste se dozvěděli více o tomto tématu. Objednejte si eBook PRÁVĚ TEĎ a navíc získáte celkem 2 BONUSY ve formě pracovních listů.

Toto je eBook, díky kterému se UŽ NAVŽDY můžete cítit SKVĚLE a plní ENERGIE!

eBook 9 způsobů, jak vyčistit domov od negativní energie stojí 299 Kč.

Objednejte si jej kliknutím na tlačítko KOUPIT EBOOK hned teď!